Wychodząc Wam na przeciw stworzyliśmy listę najczęściej zadawanych pytań, dotyczących wynajmu
Fotobudki Szalone Fotki. Gdy jednak nie znajdziecie odpowiedzi zachęcamy do kontaktu z nami.

Czy płacę za czas rozstawienia Fotobudki Szalone Fotki?

Oczywiście nie! Czas potrzebny na rozstawienie to w zależności od lokalizacji oraz typu eventu 30-60 minut.
Jest to czas, za który wynajmujący nie musi płacić. Ceny wynajmu obejmują tylko godziny wspólnej zabawy przy fotobudce!


Co oznacza nielimitowany wydruk zdjęć?

Standardowo Fotobudka po wykonanej sesji drukuje 2 paski zdjęciowe o wymiarach 5 x 15cm każdy lub 1 zdjęcie o wymiarach 10 x 15cm.
Istnieje jednak możliwość zmodyfikowania tej opcji. Nielimitowany wydruk daje możliwość wydrukowania takiej ilości pasków 5 x 15 cm lub zdjęć 10 x 15 cm jaką życzy sobie zamawiający. W tym przypadku po każdej sesji mamy wybór liczby drukowanych odbitek.
Dzięki tej opcji nie ma problemu z podzieleniem się odbitkami 🙂
Nielimitowany wydruk zdjęć sprawdza się szczególnie przy większych eventach, gdzie podczas jednej sesji jest więcej niż 2 osoby.
Każda z osób będzie miała wtedy możliwość otrzymania swojego paska zdjęciowego.


Jak dobrać czas pracy budki do charakteru eventu?

Czas pracy Fotobudki Szalone Fotki naj


Co oznacza podwójny wydruk?

Podwójny wydruk to możliwość wydrukowania 4 pasków zdjęciowych zamiast standardowych 2 lub 2 zdjęć 10×15 cm zamiast jednego. Pozwala to na obdarowanie pamiątką jaką jest wspólne zdjęcie, większej ilości gości.


 Czy wynajmując Fotobudkę Szalone Fotki zapewniacie gadżety?

Jasne! Wykupując pakiet otrzymujesz od nas masę szalonych gadżetów. Goście znajdą tam przeróżne nakrycia na głowę, śmieszne minki, usta i wąsy na patyczkach, imprezowe okulary oraz szereg innych akcesoriów.


Jak wygląda przekazanie zdjęć z Fotobudki Szalone Fotki?

W każdym pakiecie oferujemy bezpłatną i zabezpieczoną indywidualnym hasłem galerię on-line. Zdjęcia w galerii zostają wgrane dzień po evencie. W wybranych pakietach bądź po dokupieniu z opcji dodatkowych nagrywamy wszystkie zdjęcia na 8GB pendrive. Otrzymujesz go najczęściej po realizacji zamówienia a w wyjątkowych sytuacjach drogą pocztową do 7 dni roboczych.


Gdzie mogę znaleźć tła i ramki do wyboru?


 Czy mogę wybrać czy chce zdjęcie matowe czy błyszczące?

Jak najbardziej, wystarczy nas wcześniej o tym powiadomić, a drukarka zostanie odpowiednio do tego skalibrowana. Należy jednak pamiętać, że wydruk zdjęć matowych trwa około 3 sekundy dłużej od zdjęć błyszczących.


Czy ktoś pomoże mi w  obsłudze Fotobudki Szalone Fotki?

Standardowo w cenę każdego pakietu wliczona jest obsługa animatora, na której to barkach spoczywa opieka nad Fotobudką. Jej zadaniem jest m.in. rozstawienie i podłączenie urządzenia. Nasz asystent czuwa przy Fotobudce przez całą imprezę, instruując i zabawiając gości.
Pełni tym samym rolę wodzireja umilając czas np. w kolejce czy zachęcając bardziej nieśmiałych gości 🙂

Istnieje też możliwość wynajęcia samoobsługowej Fotobudki.


Czy mogę zaprojektować swoją ramkę?

Idąc za maksymą “Klient nasz Pan” oferujemy możliwość stworzenia swojej indywidualnej ramki z grafik jakie posiadamy bądź przesłanych przez Ciebie.


Czy mogę przedłużyć czas wynajmu w trakcie eventu?

Z reguły nasza Fotobudka obsługuje jedno wydarzenie wieczorem i ewentualnie jedno w ciągu dnia. Istnieje zatem możliwość przedłużenia czasy pracy Fotobudki w trakcie wydarzenia. Trzeba jednak o to dopytać, ponieważ zdarza się nam obsługiwać dwa przyjęcia jednego dnia i pierwsze z nich niestety takiej możliwości może nie mieć 🙁


Ile płacę za jedno zdjęcie?

Wynajmując Fotobudke Szalone Fotki płacisz za cały pakiet, w którym wliczone są nieograniczone wydruki (2 paski zdjęciowe 5 x 15cm lub 1 zdjęcie 10 x 15cm). Nie wyliczamy więc kosztu pojedynczego zdjęcia.


W jakim formacie drukowane są zdjęcia?

Standardowym formatem jest wydruk jednej kopii zdjęcia 10×15 cm bądź dwóch kopii w formie pasków o wymiarach 5×15 cm. Ilość wydruków można oczywiście zwiększyć dokupując podwójny lub nielimitowany wydruk –sprawdź szczegóły w cenniku.


 

Co w przypadku gdy skończy się papier w Fotobudce?

Na bieżąco kontrolujemy stan papieru w drukarce. W sytuacji kiedy wiemy, że papier jest na wyczerpaniu bierzemy ze sobą nową rolkę, która daje nam możliwość wydrukowania 700 zdjęć. Wymiana papieru zajmuje nam około 5 min co nie będzie miało na pewno wpływu na dalsza zabawę przy wykonywaniu szalonych fotek.


Czy zdjęcia drukują się natychmiast?

Tak. Fotobudka Szalone Fotki wyposażona jest w drukarkę fotograficzną, która w standardowej opcji drukuje zdjęcia na bieżąco.
Ogranicza nas jedynie cierpliwość klienta, gdyż na zdjęcia czekamy kilkanaście sekund od wykonania sesji.  Można w tym czasie ochłonąć po szalonych zdjęciach, bądź dla wytrwałych przyszykować się do kolejnych szalonych fotek!

Istnieje też możliwość, by zdjęcia nie były drukowane – wybór należy do Ciebie. Wtedy zdjęcia zostaną udostępnione w zabezpieczonej galerii on-line bądź nagrane na nośnik USB.


 

Czy dostanę fakturę za wynajęcie Fotobudki Szalone Fotki?

Jak najbardziej wystawiamy faktury, potrzebujemy jedynie Twoich danych
Firma nie jest płatnikiem VAT, więc ceny podane w ofercie są zarówno cenami netto jak i brutto – nie ma potrzeby doliczania podatku VAT